Kontakta oss

Företag

Kontaktperson

E-post

Ämne

Meddelande

Fyll i resultatet

Kontakta gärna oss om du har några funderingar eller frågor.
Det går även bra att nå oss via telefon 0921-158 80.

Kontaktinformation

Hantverkaregatan 1
961 33 Boden
Tel: 0921-158 80
Mob: 070-656 51 48

LN INdustrimontage

Michael Lyckhagen VD | Affärsområde Sverige
Michael Lyckhagen VD | Affärsområde Sverige070-656 51 48 | MICHAEL.LYCKHAGEN@LNINDUSTRIMONTAGE.SE
Mattias Nilsson | Vice VD
Mattias Nilsson | Vice VD072-204 96 52 | MATTIAS.NILSSON@LNINDUSTRIMONTAGE.SE
Jörgen Krekula | Verkstadschef / Konstruktör
Jörgen Krekula | Verkstadschef / Konstruktör076-808 66 40 | JORGEN.KREKULA@LNINDUSTRIMONTAGE.SE
Tommy Isaksson | Projektledare / Arbetsledare
Tommy Isaksson | Projektledare / Arbetsledare070-266 79 13 | TOMMY.ISAKSSON@LNINDUSTRIMONTAGE.SE
Alexej Akopov | Arbetsledare
Alexej Akopov | Arbetsledare073-671 69 88 | ALEXEJ.AKOPOV@LNINDUSTRIMONTAGE.SE
Andreas Riström | Arbetsledare
Andreas Riström | Arbetsledare070-656 55 60 | ANDREAS.RISTROM@LNINDUSTRIMONTAGE.SE
Magnus Johansson | Arbetsledare verkstad
Magnus Johansson | Arbetsledare verkstad076-799 67 87 | MAGNUS.JOHANSSON@LNINDUSTRIMONTAGE.SE
Mattias Jacobsen | IWS ansvarig
Mattias Jacobsen | IWS ansvarigIWS@LNINDUSTRIMONTAGE.SE
Sam Visshagen | Ekonomichef / Controller
Sam Visshagen | Ekonomichef / Controller070-643 18 09 | SAM.VISSHAGEN@LNINDUSTRIMONTAGE.SE
Stefan Matsson | KMA-samordnare
Stefan Matsson | KMA-samordnare076-808 66 80 | STEFAN.MATTSSON@LNINDUSTRIMONTAGE.SE